پالت گاز کربن دی اکسید

طراحی و ساخت پالت های گاز کربن دی اکسید:

ساخت پالت های گاز حمل سیلندر یا پالت گاز حمل کپسول گاز با اتصالات و رامپ تمام استیل با تست نشتی 150 تا 300 بار در حجم سیلندر های 40، 50 و 80 لیتری در سایز های پالت 4 تایی، 6 تایی، 9 تایی، 12 تایی، 16 تایی، 24تایی و 36 تایی و … به صورت افقی و عمودی مطابق با سفارش و نیاز مشتریان انجام می شود. شیر سیلندر گاز CO2-دی‌اکسید کربن DIN6, BS3 و دارای سوپاپ اطمینان می‌ باشد. کلیه پالت های گاز دی اکسید کربن دارای شیر سوپاپ دار هستند که در مواقع بحرانی عمل می‌ نماید و  به رنگ بدنه مشکی و گلوئی طوسی سیر به فروش می رسید.

جهت دریافت اطلاعات و قیمت پالت کربن دی اکسید، خرید پالت گاز کربن دی اکسید، پالت کپسول دی اکسید کربن، باندل سیلندر کربن دی اکسید، پالت سیلندر CO2، باندل گاز کربن دی اکسید می توانید با واحد بازرگانی شرکت گازهای طبی و صنعتی اردستان به شماره 03133863330 تماس حاصل فرمایید.

پالت گاز کربن دی اکسید

پالت های گاز کربن دی اکسید | پالت کپسول دی اکسید کربن | باندل سیلندر CO2 | پالت سیلندر کربن دی اکسی | باندل گاز دی اکسید کربن

گاز های غیر قطبی به گازهایی گفته می شود که اصولا بی رنگ، بی بو، خنثی و ترش مزه باشند. دی‌ اکسید کربن ممکن است هم ‌زمان به سه حالت‌ جامد، مایع و گاز در دمایی معادل ۵۶ درجه سانتی‌گراد و فشاری معادل psi 60.4 وجود داشته باشد. این گاز دارای سطح انرژی بالایی بوده و دارای سمیت کمتری نسبت به دیگر حلال‌ها است. سیلندر گاز CO2-دی‌اکسید کربن آزمایشگاهی با خلوص ۹۹٫۹۹۵ و ۹۹٫۹۹۹ درصد گرید ۴.5 و ۵ تولید می شود و همچنین در صنایع  و مصارف جوشکاری، لیزر، مصارف خوراکی و پزشکی، آکواریوم کاربرد دارد. سیلندرهای دی اکسید کربن دارای دو فاز گاز و مایع می باشند. شیر این سیلندرها جهت کنترل فشار داخل سیلندر، دارای سوپاپ و یا  Rupture می باشد.

شرکت تولیدی و ماشین سازی گاز کربنیک اردستان در زمینه ساخت و تولید انواع پالت و باندل گاز دی اکسید کربن در حجم های متفاوت متناسب با نیاز مشتریان فعال می باشد.

نکات ایمنی پالت های گاز کربن دی اکسید | پالت کپسول دی اکسید کربن | باندل سیلندر  CO2 | پالت سیلندر کربن دی اکسید | باندل گاز CO2:

حداکثر فشار شارژ سیلندرهای کربن دی اکسید 70 بار است ولی در دمای بالا ممکن است به فشار بالاتر که خطرناک است، نیز برسد و می بایست در استفاده از آن حتما از رگولاتور گاز به عنوان فشارشکن استفاده کرد. کاهش فشار می تواند نشانه ی وجود نشتی باشد، بنابراین لوله ها و اتصالات را مجددا بازبينی کرده و محل اتصالات را در چند نوبت با کف صابون کنترل کنید. پس از پایان عملیات نشت گیری، شیر بالای سیلندر را ببندید و برای جلوگیری از آسیب فیزیکی، سیلندرها را به صورت عمودی نصب کنید.

نکته: سیلندر گاز دی اکسید کربن نباید غلطانده شود.

بعد از خالی شدن سیلندر و یا مخازن نگهداری CO2 آنها را باید در مکانی خنک، دارای تهویه مناسب و به‌ دور از هرگونه مواد قلیایی و اسید قرار داد.

خرید پالت سیلندر | کپسول کربن دی اکسید و قیمت گاز کربن دی اکسید:

محاسبه قیمت منوط بر درخواست مشتریان عزیز است. جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت قیمت پالت گاز کربن دی اکسید، پالت کپسول کربن دی اکسید، باندل سیلندر دی اکسید کربن، پالت سیلندر CO2، باندل گاز کربن دی اکسید با واحد فروش و بازرگانی شرکت گازهای طبی و صنعتی اردستان به شماره 0313863330 تماس حاصل فرمایید.

پالتپالت گاز کربن دی اکسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 2 =