افتخارات

شرکت تولیدی و ماشین سازی گاز کربنیک اردستان واحد تولیدی نمونه استان به انتخاب وزارت صنعت، معدن و تجارت در سال 1396 فعالیت خود را با تاسیس کارخانه گاز کربنیک اردستان در سال 1377 آغازنمود. امروزه با همت و پشتکار مدیران ارشد و با تکیه بر دانش فنی و مهندسی خود به عنوان مجموعه پیشرو در زمینه تولید و تامین گاز های طبی، صنعتی، آزمایشگاهی و مخلوط های گازی تخصصی کالیبراسیون، ازجایگاه ویژه ای در صنایع انرژی تولیدات فولادی، فرآورده های پتروشیمی و شیمیایی، جوشکاری، لیزرهاي صنعتی و پزشکی، فرآوری محصولات کشاورزی و مواد غذایی، سازه های فلزی صنایع نیروگاهی، صنایع خودرو سازی در کشور برخوردار است.

در حال حاضر تمام تلاش مدیران و متخصصان کادر فنی و مهندسی این مجموعه بر آن است که با داشتن درك صحیح از نیاز صنعت کشور، مطابق با استانداردهای روز جهانی، جهت خدمت رسانی، تحقیق و توسعه در سراسر جهان گام بردارند.

از جمله افتخارات شرکت تولیدی و ماشین سازی گاز کربنیک اردستان می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

1-   

واحد تولیدی نمونه استان در سال 1396 به انتخاب وزارت صنعت، معدن و تجارت

 2-

پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباري از سازمان ملی استاندارد ایران

 3-

دارنده گواهینامه تایید صلاحیت آزمایشگاه همکار از سازمان ملی استاندارد ایران

 4-

دارنده گواهینامه تایید صلاحیت آزمایشگاه ISO-17025 از سازمان ملی تایید صلاحیت ایران

 5-

عضو وندور لیست شرکت های معتبر مانند: شرکت ملی صنایع مس ایران، شرکت پالایش نفت لاوان، شرکت احداث و توسعه پروژه های ویژه مپنا، پتروشیمی اصفهان، پتروشیمی خراسان، پتروشیمی لرستان، پتروشیمی رجال، پتروشیمی مارون، پالایشگاه اصفهان، پالایش نفت بندر عباس، پالایش گاز ایلام، گازپارس جنوبی، پالایش گاز بید بلند، نفت و گاز گچساران، پالایش نفت آبادان، نفت و گاز سفید دشت، هسا (هواپیماسازی ایران) و …