طراحی و ساخت پالت نیتروژن :

گاز نیتروژن، نوعی گاز صنعتی است که از طریق تقطیر جزء به جزء هوای مایع به تولید می‌رسد ودر سیلندر‌های  خاکستری رنگ به فروش میرسد. ساخت پالت های گاز حمل سیلندر یا پالت گاز حمل کپسول گاز با اتصالات و رامپ تمام استیل با تست نشتی 150 تا 300 بار در سیلندرهایی باحجم 40  ،50 و 80 لیتری در سایز های پالت 4 تایی ،  6 تایی ،  9 تایی ، 12 تایی ، پ 16 تایی ،  24تایی و 36 تایی و… به صورت افقی و عمودی مطابق با سفارش و نیاز مشتریان انجام می شود.

جهت دریافت اطلاعات و قیمت پالت نیتروژن ، خرید پالت گاز نیتروژن ، پالت کپسول نیتروژن، باندل سیلندر  نیتروژن ، پالت سیلندر نیتروژن ، باندل گاز نیتروژن می توانید با واحد بازرگانی شرکت گازهای طبی و صنعتی اردستان تماس حاصل فرمایید.

پالت گاز نیتروژن،پالت کپسول نیتروژن، باندل سیلندر نیتروژن، پالت سیلندر نیتروژن، باندل گاز نیتروژن

نیتروژن برای زندگی روی کره زمین ضروری است. این عنصر در همه سیستم های زنده یافت می شود. نیتروژن یک گاز غیرفلزی، دواتمی، بی‌اثر، بی‌رنگ، بی‌مزه و بی‌بو می‌باشد که 78% جو زمین را در برگرفته است و عنصر اصلی در بافت‌های زنده می‌باشد. گاز نیتروژن ترکیبات مهمی مانند: آمونیاک، اسید نیتریک و سیانیدها را شکل می‌دهد. ترکیبات N2 در مواد آلی، مواد غذایی، کودها، مواد منفجره و سموم موجود است. نیتروژن برای زندگی بسیار حائر اهمیت می باشد اما مقدار زیاد آن برای محیط زیست بسیار مضر می باشد. نیتروژن پنجمین عنصر فراوان که در جهان شناخته شده است که طبق گفته آزمایشگاه ملی لوس آلاموس گاز نیتروژن 78 درصد از هوای زمین را تشکیل می دهد. از طرف دیگر، جو مریخ تنها 2.6 درصد ازت می باشد. عمده کاربرد این گاز در ایجاد اتمسفر بی‌اثر، در رآکتورها و صنایع لامپ سازی می‌باشد. همچنین به‌عنوان یکی از مهم‌ترین و کاربردی‌ترین گازها در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی مورد استفاده وسیع قرار می‌گیرد. شرکت تولیدی و ماشین سازی اردستان در زمینه ساخت و تولید انواع پالت و باندل گاز نیتروژن در حجم های متفاوت، متناسب با نیاز مشتریان فعال می باشد.

نکات ایمنی پالت گاز نیتروژن،پالت کپسول نیتروژن، باندل سیلندر  نیتروژن ، پالت سیلندر نیتروژن ، باندل گاز نیتروژن :

به دلیل بی بو و بی رنگ بودن نیتروژن مایع، تشخیص این موقعیت بسیار دشوار است. به همین دلیل است که حین کار با LN2، و در غلظت های بالا امکان  خفگی وجود دارد و نباید آن را تنفس کرد. کار با نیتروژن مایع خطرات فیزیکی و فیزیولوژیکی بسیاری را به همراه دارد. هنگام استفاده از پالت گاز نیتروژن استفاده  از تجهیزات تقلیل فشار الزامیست و باید پس از هربار مصرف شیر پالت حتما بسته شود .

ظرفیت وزنی
(Approx)

ظرفیت حجمی
Liter(Approx)

سایز پالت
طول /عرض/ارتفاع

تعداد سیلندر

6

40

130x97x80

280

12

50

180x125x80

450

20

40

133x146x97

350

36

40

184x130x150

400

12

80

160x125x117

700

 

خرید سیلندر/کپسول متان و قیمت گاز متان :

محاسبه قیمت منوط بر درخواست مشتریان عزیز است . جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت قیمت پالت گاز نیتروژن،پالت کپسول نیتروژن، باندل سیلندر  نیتروژن ، پالت سیلندر نیتروژن ، باندل گاز نیتروژن با واحد فروش و بازرگانی شرکت گازهای طبی و صنعتی اردستان تماس حاصل فرمایید.

واحد بازرگانی: 03133863330

پالت

فروش پالت نیتروژن، خرید پالت گاز نیتروژن، خرید پالت گاز نیتروژن، قیمت پالت N2، فروش پالت ازت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *