طراحی و ساخت پالت اکسیژن :

پالت استوانه ای گاز از جنس استیل با پوشش رنگ پودری است. دارای کانال های لیفتراک دو طرفه کاملاً محصور است. مجموعه های زنجیره ای اختیاری را می توان برای یک وسیله محدودیت اضافی اضافه کرد. ساخت پالت های گاز حمل سیلندر یا پالت گاز حمل کپسول گاز با اتصالات و رامپ تمام استیل با تست نشتی 150 تا 300 بار در حجم سیلندر های 40 و 80 لیتری در سایز های پالت 4 تایی ،6 تایی، 9 تایی ، 12 تایی ، 16 تایی ، 24تایی ، 36 تایی و… به صورت افقی و عمودی مطابق با سفارش و نیاز مشتریان انجام می شود .

جهت دریافت اطلاعات و قیمت پالت اکسیژن ، خرید پالت گاز اکسیژن ، پالت کپسول اکسیژن ، باندل سیلندر اکسیژن ، پالت سیلندر O2 ، باندل گاز اکسیژن می توانید با واحد بازرگانی شرکت گازهای طبی و صنعتی اردستان تماس حاصل فرمایید.

پالت گاز اکسیژن ، پالت کپسول اکسیژن، باندل سیلندر O2 ، پالت سیلندر اکسیژن، باندل گاز اکسیژن

یکی از مهم ترین و فراوان ترین عنصر ها درطبیعت اکسیژن است.گاز اکسیژن در فراینده سوختن  بسیارحائز اهمیت است. بیشترین جرم تشکیل دهنده موجودات زنده را اکسیژن تشکیل میدهد چون بدن جانداران از اب تشکیل شده است . در بیمارستان ها و صنایع جوشکاری مصرف بالای اکسیژن باعث شده است  که مصرف کنندگان به پالت کپسول اکسیژن نیاز پیداکنند که از شارژ زیاد سیلندر ها و جابجایی سخت جلوگیری به عمل آورند. استفاده از پالت کپسول اکسیژن منجرب استفاده آسان تر خواهد بود. در زمان شارژ جابجایی پالت توسط لیفتراک انجام خواهد شد و این موضوع عنوان خواهد شد که سیلندر های شما در پالت باز نشده و به همان صورت مجددا شارژ و تحویل مشتری خواهد شد. شرکت تولیدی و ماشین سازی اردستان در زمینه ساخت و تولید انواع پالت های و باندل  گاز اکسیژن در حجم های متفاوت متناسب با نیاز مشتریان فعال می باشد.

نکات ایمنی پالت گاز اکسیژن ، پالت کپسول اکسیژن صنعتی ، باندل سیلندر O2 ، پالت سیلندر اکسیژن طبی ، باندل گاز O2 :

کاهش فشار می تواند نشانه ي وجود نشتی باشد . از همین رو لوله ها و اتصالات را بازبينی کنيد و محل اتصالات را در چند نوبت با کف صابون کنترل شوند. پس از پایان عملیات نشت گیری، شیر بالای سیلندر را ببندید و برای جلوگیری از آسیب فیزیکی، به صورت عمودی نصب شوند.سیلندر گاز اکسیژن نباید غلطانده شود  و می بایست از بارگیری گاز اکسیژن در کنار گازهای آتش زا مانند گاز هیدروژن ، گاز متان و سایر هیدروکربن ها خودداری کرد و در برخورد با سیلندرهای گاز اکسیژن نهایت دقت را بعمل آورند و به هیچ وجه با دست و یا دستکش آلوده به روغن،  به این سیلندرها نزدیک نشوند.

ظرفیت وزنی
Approx

ظرفیت حجمی
( Lit ( Approx

سایز پالت
طول /عرض/ارتفاع

تعداد سیلندر

280

40

130x97x80

6

450

50

180x125x80

12

350

40

133x146x97

20

400

40

184x130x150

36

700

80

160x125x117

12

خرید پالت سیلندر/کپسول اکسیژن و قیمت گاز اکسیژن :

محاسبه قیمت منوط بر درخواست مشتریان عزیز است. جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت قیمت پالت گاز اکسیژن، پالت کپسول اکسیژن، باندل سیلندر اکسیژن ، پالت سیلندر O2، باندل گاز اکسیژن با واحد فروش و بازرگانی شرکت گازهای طبی و صنعتی اردستان تماس حاصل فرمایید.

واحد بازرگانی: 03133863330

پالت

خرید پالت اکسیژن، فروش پالت اکسیژن، قیمت پالت اکسیژن، فروش پالت گاز اکسیژن، قیمت پالت سیلندر اکسیژن، خرید پالت کپسول اکسیژن، فروش پالت اکسیژن در اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *