آخرین خبرها
منوی سایت
تقویم
1398
تیر
سه شنبه
25
            
 

*آرگون مایع با خلوص بالا، امکان تخلیه در تناژهای مختلف در سراسر ایران *
( برای اطلاعات بیشتر با شماره 09101252057 تماس حاصل فرمایید. )

آرگون مایع مجتمع گاز اردستان در تانکرهای حمل مخصوصگاز آرگون (تانکرهای کرایجنیک/دوجداره با عایق مناسب) 
همراه با :
yes گواهینامه سلامت و رعایت اصول ایمنی به مشتری تحویل داده می شود.
* تولید آرگون مایع 
اکسیژن، نیتروژن و آرگون به وسیله یک روش برودتی از هوا بازیابی شده و این ذرات ریز سپس فشرده و سرد می شوند و بعد، آب، هیدروکربن و کربن دی اکسید برداشته می شوند. با فرایندهای دیگر، هوا در نهایت تبدیل به مایع شده و گاز های موجود به روش تقطیر جدا می شوند. وسایل مربوط، وسیله های جداسازی هوا ( ASU) نامیده می شوند. آرگون به وسیله دستگاه های جدا سازی هوا از طریق مایع کردن هوای اتمسفری و جداسازی آرگون از طریق تقطیر تبریدی متناوب تولید می شود . از اینرو آرگون به صورت مایع برودتی حاصل می شود.
 
آرگون بی رنگ، بی بو و بی مزه است. این ماده به عنوان یکی از گاز های “نجیب” شناخته می شود زیرا با بقیه­ ی مواد واکنش نشان نداده و ترکیب شیمیایی شناخته شده­ ای را تشکیل نمی دهد. آرگون اشتعال ناپذیر و غیر قابل احتراق است و برای زندگی بی خطر نیست. گاز آرگون از هوا سنگین تر است و به مقدار کمی در آب حل میشود. وقتی که آرگون مایع بخارشده و سپس حرارت داده می شود، مقدار زیادی حرارت مصرف میکند و در نتیجه یک سرد کننده ی ایده آل است.
 
* ذخیره سازی ارگون مایع
مخازن آرگون مایع باید در محیطی با تهویه مناسب نگهداری شود.
بسته به مقدار، محفظه های مختلفی برای حمل و ذخیره سازی با آرگون مایع استفاده می شوند. سیلندر­های مایع برودتی و تانک های ذخیره سازی برودتی و حجم های ذخیره سازی ازچند گالون تا چند هزار گالون تنوع دارند. تبخیر به طور پیوسته برای حفظ دمای سرد اتاق انجام می شود، نرخ تبخیر بسته به طرح محفظه و حجم محصول ذخیره شده متفاوت است.

درحال بارگزاری