• EN
  • |
  • FA

پالت / طراحی و ساخت پالت حمل سیلندر

طراحی و ساخت پالت حمل سیلندر

طراحی و ساخت پالت حمل سیلندر

ساخت پالت سیلندر فوری

شرکت تولیدی و ماشین سازی اردستان با تجارب کادر فنی و مهندسی خود پالت های خود را با استاندارد لازم و تحت گواهینامه و خدمات پس از فروش به شما مشتریان عزیز ارائه می دهد

پالت سیلندر ؛ باندل سیلندر ، رک سیلندر

در بعضی موارد حجم گاز محتوای یک سیلندر ممکن است به تنهایی میزان تقاضای گاز را برآورده نکند که در این موارد مجموعه مونتاژ چند سیلندر می تواند در عرضه حجم بیشتری از گاز بکار رود .پالت شامل تعدادی سیلندر است که تحت عنوان مجموعه سیلندر شناخته می شود .پالت سیلندر ، باندل سیلندر ، پالت کپسول ، باندل کپسول یک مجموعه مونتاژی قابل حمل است که برای سهولت در حمل و نقل و همچنین استفاده از حجم بیشتری از گاز طراحی شده است در این زمینه مجتمع گاز اردستان با بهره گیری از دانش فنی مهندسین خود اقدام به طراحی و ساخت پالت سیلندر ،باندل سیلندر ، پالت کپسول ، به صورت جوشکاری شده با جوش آرگون یا جوش دی اکسید کربن و لوله و اتصالات استیل با فشار کاری 150 بار ، فشار کاری 200 بار ، فشار کاری 250 و فشار کاری 300 بار در حجم های 20،40،50،60و 80 لیتری در ابعاد 4،8،12،16،25، 36 و ... برای گاز های اکسیژن، نیتروژن، هلیوم، هلیوکس، آرگون، دی اکسید کربن و تمامی گاز های تحت فشار ترکیبی و چند جزیی طبق درخواست مشتری نموده است .

مهمترین فواید پالت کپسول ، باندل کپسول ، پالت سیلندر ، باندل سیلندر :

از مهمترین فواید پالت کپسول ، باندل کپسول ، پالت سیلندر ، باندل سیلندرفشار کاری ثابت در طول دوران استفاده از پالت است زیرا با کم شدن فشار یک سیلندر مابقی سیلندر ها کمبود فشار را جبران کرده و فشار خروجی ثابت می باشد .

صرفه جویی در حمل و نقل سیلند رها از دیگر مزایای پالت سیلندر می باشد در محل هایی که مصرف گاز بالاست و مدام نیاز به تعویض سیلندر ها می باشد پالت به خوبی نیاز کارگاه و خط شارژ را تامین می کند و همچنین با تنظیم خروجی های جانمایی شده با استفاده از منیفولد پالت می توان از یک پالت چند خروجی به صورت هم زمان استفاده نمود و نیازی به تعویض سیلندر نمی باشد .

ساختمان پالت سیلندر :

نحوه ساخت پالت سیلندر ، باندل سیلندر ، رک سیلندر ، پالت کپسول به این صورت است که دو یا چند سیلندریا کپسول را در چهارچوبی فلزی که با جوش آرگون یا دی اکسید کربن به هم متصل شده اند قرار داده و با لوله و رامپ استینلس استیل به هم متصل می سازند و در آخر خروجی باندل ، پالت ،رک با شیر و رگلاتور مخصوص گاز درون سیلندر ها بسته می شود .

ساخت پالت سیلندر یا پالت کپسول زیر نظر کادر فنی و مهندسی و طبق استاندارد با توجه به گاز خروجی پالت و تعداد سیلندرهای پالت انجام می شود و پس از اتمام ساخت پالت با تاییدیه کارشناسان این شرکت پالت به محل مصرف مشتریان ارسال می گردد .

پالت حمل و نگهداری سیلندر ،پالت حمل و نگهداری کپسول ، باندل حمل و نگهداری سیلندر ، باندل حمل و نگهداری کپسول

پالت حمل و نگهداری سیلندر برای کارگاه ها و مراکزی که به تعداد زیادی سیلندر جهت استفاده همزمان نیاز دارند مورد استفاده قرار می گیرد که باعث سهولت در حمل و نقل و کاهش زمان جابه جایی سیلندر ها و فشار خروجی یکسان می باشد .

Basket  Cylinder یا بسکت سیلندر یا سبد سیلندریا سبد کپسول

در محل هایی استفاده می شود که از تعدادی سیلندر به طور همزمان استفاده می شود که در این نوع طراحی سیلندر ها هرکدام جداگانه شیر خروجی دارند و مانند پالت به یکدیگر متصل نیستند .سبد سیلندر ، باندل سیلندر دارای ایمنی بیشتری برای جابه جایی سیلندر ها و کپسول ها می باشد که میتوان سیلندر ها را در چهارچوبی فلزی با جوش آرگون یا جوشCo2 دی اکسید کربن به وسیله ی لیفتراک یا جرثقیل جابه جا کرد .

ساخت پالت های افقی و عمودی در ابعاد متفاوت

رامپ تمام استیل

جوشکاری آرگون

دارای گواهینامه و 5 سال خدمات پس از فروش